La Roche Posay

La Roche Posay

Francuskie kosmetyki La Roche Posay – klucz do zmysłowego piękna

Przedstawiamy wysokiej klasy ekskluzywne kosmetyki stworzone pod ścisłą kontrolą dermatologów i kosmetologów, korzystających ze zdobyczy innowacyjnych technologii mikrobiologicznych. Francuska marka La Roche Posay to coś więcej niż kosmetyki. To wysoko wyspecjalizowane  preparaty dermatologiczne, które powstały z miłości do piękna i natury. Ich zadaniem jest leczyć i usuwać problemy, a nie je maskować.

La Roche Posay – innowacja, bezpieczeństwo, skuteczność

Dzięki bardzo wysokiej zawartości aktywnych składników odżywczych kosmetyki La Roche Posay pozwalają nie tylko na usunięcie źródła problemu, lecz również zapobiegają jego nawrotom. Ich skuteczność jest poparta licznymi certyfikatami oraz badaniami klinicznymi w cenionych francuskich laboratoriach biochemicznych i kosmetologicznych. Ponadto produkty te są pozbawione sztucznych konserwantów, parabenów, substancji zapachowych, barwników oraz innych chemicznych związków mogących wywołać reakcje alergiczne.

La Roche Posay – więcej niż kosmetyki

Tym, co szczególnie wyróżnia kosmetyki marki La Roche Posay, jest zawartość starannie wyselekcjonowanych i dobranych aktywnych składników odżywczych oraz regeneracyjnych o przedłużonym działaniu. Warto pamiętać o tym, że preparaty te zawierają w swoim składzie wody termalne La Roche Posay. Cechują się one bardzo wysokimi właściwościami terapeutycznymi oraz przeciwutleniającymi.

Kosmetyki La Roche Posay – przyjemność ze stosowania

Nic tak nie umila zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających jak wysokiej jakości produkty kosmetyczne. Dlatego ich wybór powinien być przemyślany. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment wyrobów kosmetycznych, które przeznaczone są do różnych rodzajów skóry, z uwzględnieniem szczególnych jej potrzeb. Dlatego Kosmetyki La Roche Posay są odpowiednie dla osób z cerą trądzikową, wrażliwą, suchą, problematyczną, a także mieszaną. Natomiast ultra wysoki stopień hipoalergiczności preparatów sprawia, że mogą je stosować alergicy oraz osoby ze skłonnościami do podrażnień.