Revitalash

Revitalash

Doktor Michael Brinkenhoff jest wynalazcą unikalnej receptury produktów znanej obecnie marki Revitalash. Kosmetyki, których skład opiera się na badaniach chemików, lekarzy i kosmetologów zostały docenione przez wiele kobiet. Flagowym produktem firmy dra Brinkenhoff'a jest Revitalash odżywka do rzęs stworzona dla walczącej z nowotworem żony. Jej opatentowany skład zachwyca skutecznością działania.

Revitalash – kosmetyki z technologią BioPeptin Complex

Odżywka do rzęs zawiera w swoim składzie nanopeptydy, aminokwasy, biotynę, witaminy z grupy B oraz wysoko skoncentrowane ekstrakty roślinne np. wyciąg z zielonej herbaty. Kosmetyk wyraźnie poprawia stan rzęs, wzmacniając je i chroniąc przed uszkodzeniami wywołanymi stylizacją. Rzęsy nie łamią się, ani nie wypadają. Odżywka została opracowana pod nadzorem lekarzy okulistów oraz dermatologów, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna - nie wywołuje alergii i nie podrażnia wrażliwej skóry.

Revitalash odżywka do brwi

Dbając o piękne spojrzenie, warto zatroszczyć się również o stan brwi. Te mniej wyraziste i rzadkie można teraz odbudować za pomocą odżywki Revitabrow Advanced. Produkt stymuluje wzrost brwi, przywracając ich naturalną gęstość. Warte polecenia są także inne odżywki marki Revitalash. Kosmetyki do pielęgnacji połączonej z koloryzacją brwi to dostępne w kolorze czarnym lub brązowym żele odżywcze. Ich głównym zadaniem jest stylizacja, a także modelowanie niesfornych brwi. Produktem o kompleksowym działaniu jest również żel, który wygładza okolice oczu, a jednocześnie wzmacnia rzęsy i brwi.

Revitalash odżywka do włosów dla kobiet i mężczyzn

Łatwa w aplikacji pianka przeznaczona do codziennej pielęgnacji włosów to kolejny produkt marki Revitalash. Odżywka szybko się wchłania, a dzięki działaniu aktywnych składników roślinnych stymuluje wzrost włosów. Włosy stają się bujniejsze, a zarazem zwiększają swoją objętość. Kosmetyk odbudowuje ich wewnętrzną strukturę, dzięki czemu zyskują połysk oraz zdrowy wygląd. Produkt dedykowany jest cienkim włosom kobiet i mężczyzn.