Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy

Codzienna pielęgnacja twarzy jest kluczowa dla utrzymania skóry w dobrej kondycji. Aby uzyskać w pełni zadowalające efekty, należy sięgnąć po kosmetyki dopasowane do rodzaju cery. Szeroki wybór dermokosmetyków w Drogerii Europejskiej pozwala stworzyć kompleksowy zestaw produktów odpowiadający na indywidualne potrzeby naszych klientów. Oferujemy kremy do twarzy, pod oczy, sera, maseczki oraz kosmetyki przeznaczone do oczyszczania i demakijażu.

Dermokosmetyki do twarzy z cerą o różnych potrzebach

Kto powinien sięgnąć po dermokosmetyki? To produkty stworzone przede wszystkim dla skóry z problemami dermatologicznymi. Z tego względu dermokosmetyki do cery trądzikowej, łuszczycowej, z atopowym zapaleniem skóry czy z egzemą cieszą się tak dużą popularnością. Zawarte w nich skoncentrowane czynniki biologiczne bardzo dobrze radzą sobie z wszelkimi zmianami skórnymi. To również doskonałe kosmetyki do cery wrażliwej ze względu na swoje hipoalergiczne formuły. Nie uczulają, dlatego można stosować je bez obaw. 

Poza tym w naszym asortymencie dostępne są dermokosmetyki do cery mieszanej, skłonnej do przetłuszczania się w strefie T, a suchości na policzkach. Proponujemy także dermokosmetyki do cery tłustej regulujące wytwarzanie sebum. Szczególną kategorię produktów stanowią kosmetyki do cery naczynkowej.

Dermokosmetyki do cery tłustej, mieszanej, suchej i normalnej

Obszerna kategoria w Drogerii Europejskiej to kremy do twarzy. Wśród nich znalazły się takie przeznaczone na dzień, które poprawiają kondycję skóry oraz chronią ją przed czynnikami zewnętrznymi. Proponujemy też odżywcze formuły przeznaczone do stosowania na noc. Właśnie wtedy w skórze zachodzą procesy odnowy, które warto wesprzeć, stosując właściwe kosmetyki. Przygotowaliśmy dermokosmetyki nawilżające do twarzy, a także rozświetlające, przeciwzmarszczkowe, kojące czy regenerujące. Aby osiągnąć optymalne efekty, warto zaopatrzyć się również w kremy pod oczy. Wyróżniają je specjalnie skomponowane składy, odpowiednie dla tej delikatnej okolicy. To kosmetyki do cery normalnej oraz skór bardziej wymagających (mieszanej, tłustej czy suchej).

Dermokosmetyki i kosmetyki naturalne do twarzy - serum oraz maseczki

Znakomite dopełnienie codziennej troski o skórę to serum do twarzy. Wyróżnia je intensywne działanie i mocno skoncentrowane składniki, które dają wyraźne efekty w krótkim czasie. Podobnie działają maseczki - znakomicie sprawdzają się w różnych problemach skórnych. Wśród nich znajdują się dermokosmetyki do cery normalnej, tłustej, mieszanej czy ze skłonnością do wrażliwości.

Oczyszczanie twarzy - dermokosmetyki do cery naczynkowej, wrażliwej, trądzikowej i innych

Demakijaż i oczyszczanie skóry to bardzo ważne kroki. Powinny być one skuteczne, ale też delikatne. Pozwalają pozbyć się ze skóry zanieczyszczeń, a przy okazji zadbać o jej kondycję. Kosmetyki do cery suchej nawilżą ją, takie do cery tłustej zapewnią przyjemne odświeżenie. Z kolei dermokosmetyki do cery naczynkowej czy wrażliwej nie wywołują żadnych podrażnień.